Omschrijving
De stad ontvluchten en in het buitengebied wonen, als dat altijd al uw droom was, dan wacht er een droomhuis op u!
Wonen waar anderen op vakantie gaan, een oase van rust en toch bent u in 5 minuten lopen direct aan het meer. Het ski- en wandelgebied Petzen ligt op slechts 25 kilometer afstand! Vanaf half december 2025 gaat de nieuwe spoorlijn ´Koralmbahn´ in bedrijf, dan bent u in ongeveer 30 minuten in Graz en in slechts 17 minuten in de hoofdstad Klagenfurt.
De regio Klopeiner See is ook een perfect startpunt voor uitstapjes naar Italië of Slovenië, beide zijn in ongeveer een uur met de auto te bereiken! Bovendien biedt de regio tal van mogelijkheden voor uitgebreide wandelingen en fietstochten. U kunt ook het hele jaar door genieten van de Klopeinersee in het Wellnesbereik met sauna, zwembad en toegang tot het meer.
Dit prachtige, nieuwe huis in massieve bouwstijl met goed verlichte ruimtes ligt aan het einde van een korte doodlopende straat.
Op de begane grond vindt u een ruime, hoogwaardig uitgeruste keuken van het merk “Vito” (met inductiekookplaat, stoomoven, bordenwarmer, enz.) die niets te wensen overlaat en wacht op een enthousiaste kokkin. Aangrenzend aan de keuken bevindt zich de ruime eet-woonkamer met een nieuwe houtkachel en directe toegang tot het gedeeltelijk overdekte terras, de tuin en het zwembad.
Verder bevinden zich op de begane grond een doucheruimte met een drempelvrije inloopdouche en een toilet, evenals de technische ruimte. De bovenverdieping beschikt over 3 grote slaapkamers, waarvan twee met een eigen balkon/terras.
Uiteraard kunt u ook een slaapkamer gebruiken als prachtige thuiskantoor. Een badkamer metbad, wastafel, toilet en eigen sauna bevindt zich eveneens op de bovenverdieping.Direct aan het woonhuis is een dubbele garage gebouwd met directe toegang tot het woonhuis, een enkele garage extra plus carport (geschikt voor een camper).
Uw vrije tijd kunt u ideaal doorbrengen op het prachtig aangelegde terrein met zwembad (ca. 7,3 m x ca. 3,8 m).
Kenmerken
Overdracht
Vraagprijs
EUR 670.000 k.k.
Bouw
Soort bouw
Bestaande bouw
Soort woonhuis
Villa / Vrijstaande woning
Dak
Schilddak bedekt met Dakpannen
Aantal kamers
5 (3 slaapkamers)
Onderhoud
Binnen Uitstekend / Buiten Uitstekend
Oppervlak
Perceeloppervlakte
1061 m²
Energie
Verwarming
Open haard mogelijk, Warmtepomp
Warm water
Elektrische boiler eigendom, Warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd, Eco-bouw, Driedubbel glas
Indeling
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Aantal kamers
5 kamers (3 slaapkamers)
Woonkamer
38,65 m²
(L-vorm)
Keuken
12,83 m² (Half open keuken)
Tuin
Tuin
Achtertuin, Voortuin, Zijtuin, Tuin rondom, Zonneterras, zonder achterom
Tuin rondom
1061 m² (33m diep en 32m breed)
Bergruimte
Voorzieningen
Voorzien van elektra
Parkeerruimte
Soort
Aangebouwd steen, Aangebouwd hout, Vrijstaand steen, Carport, Parkeerplaats, Garage met carport
Voorzieningen
Voorzien van elektra, Met elektrische deur